Група № 9 «Яблунька»

Вихователі:

Клименко Тетяна Зіновіївна
Народилась:
11.01.1981р.
Освіта:
У 2003р.отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна педагогіка»
У 2012р. закінчила Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника» і отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Дошкільна освіта»

Тема, над якою працюю:
«Використання малих фольклорних форм за допомогою мнемотехніки у мовленнєвій діяльності дошкільників»

Мої цінності:
Чесність. Дружність. Повага. Розвиток. Вважаю, що будь-які відносини і сімейні, і професійні можуть розвиватися лише на їх основі.
Моє педагогічне кредо:
«Любити дітей всякими: талановитими, чи не дуже,
Веселими, чи сумними,
Спокійними, чи непосидючими
Спілкуватися з ними й радіти
Бо дитина – це свято, яке триває доти, поки ти є з ним».

Мета:
Ознайомити дітей з фольклорними жанрами. Прилучити дітей до народної мудрості. Вчити дітей описувати та порівнювати предмети за допомогою мнемотаблиць, вправляти дітей у складанні речень за схемами і за їх допомогою розгадувати загадки, учити колективно складати казки та запам’ятовувати римований текст, збагачувати словник.

Ящук Світлана Михайлівна
Народилася 27 червня 1971 року в м. Калуш
Закінчила: Івано-Франківський педагогічний університет ім. Василя Стефаника

Головне в моїй роботі: навчити дитину любити рідну мову.
Люблю: свою родину, рідну мову, пісню та дітей.

Кредо групи:
«Грати, мислити й займатись,
На пів шляху не зупинятись!»

Презентація

Сьогодні, 10 грудня, діти групи “Яблунька” разом з інструктором з фізичної культури Гринчишин Г.М. та вихователем Клименко Т.З. здійснили уявну подорож на вершину гори Говерли.
Заняття було проведено в ігровій формі з використанням нетрадиційного обладнання та новітніх технологій, зокрема цеглинок LEGO.

Під час подорожі діти мужньо долали різноманітні перешкоди: перестрибували бар’єри, пролазили крізь тунелі, будували кладочку через струмочок та займалися йогою на галявині. Яскраві емоції у дітей викликало повернення у дитячий садок за допомогою “канатної дороги”.

Заняття стимулювало у дітей прагнення завжди іти до вершин, впевнено долати їх, виховувало бажання систематично займатися фізичною культурою та подорожувати.