Батьки – наша опора!

Шановні батьки та працівники закладу!
З 01 по 15 жовтня в ЗДО №4 «Калинова сопілка» проведено місячник милосердя «П’ять картоплин», з метою надання допомоги найбільш вразливим верствам населення – одиноким громадянам літнього віку, особам з інвалідністю, які отримують соціальні послуги в Івано-Франківському територіальному центрі соціального обслуговування. Безмежно вдячні вам за те, що приєдналися до благодійної акції. В рамках акції було зібрано з груп: картоплі на суму 500 грн., моркви на суму 500 грн., буряка на суму 500 грн., цибулі на суму 500 грн., капусти на суму 500 грн. та лимонів на суму 250 грн.. А також закуплено працівниками закладу овочів на суму 2 255 грн.. Всього передано овочів на суму 5 005 гривень. Захоплюємося вашою добротою та щирістю сердець. Миру, щастя, здоров’я та благополуччя усім!

 

Шановні працівники та батьки ЗДО #4 “Калинова сопілка”, висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до проведення Місячника милосердя “П’ять картоплин”, організовану для надання допомоги одиноким громадянам літнього віку. У ході акції було зібрано: картоплі – 100кг; цибулі – 25кг; моркви – 40кг; буряка – 60кг; капусти – 30кг та передано Івано-Франківському територіальному центру соціального обслуговування. Нехай ваші добрі справи, які ви робите для одиноких людей літнього віку повернуться до вас сторицею, здоров’ям , щастям та благополуччям. ПЕРЕМОГИ та МИРУ нам!!!

 

Шановні батьки!!!!

Висловлюємо вам щиру вдячність  за допомогу, яку ви надали для наших воїнів, для біженців, їхніх дітей.

Дякуємо за одяг, продукти, солодощі, посуд, іграшки.

Дякуємо за допомогу для маленьких дітей: за памперси, засоби гігієни, суміші, одяг, іграшки.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи допомогу, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Ваша допомога – це неоціненний внесок для збереження України і відчутна підтримка ЗСУ, людям, які змушені були залишити свій дім.

Ви-найкращі!!!! ДЯКУЄМО!!!!