Тема: “ Toys and Kids Are Close Friends”

Підсумкове заняття по темі “Toys”
Мета:
Практична: закріпити лексико-граматичні структури: What’s this?
It’s a … What are these? They are…, Is it a…? Yes, it is. / No, it is not.

Лексичний матеріал:
a ball, a doll, a car, a clown, a top, a teddy bear, a kite, a doll’s house, a toy monkey, bricks, bells, puzzles, balloons.
Навчальна: ознайомити дітей з головним персонажем казки італійського письменника Карло Коллоді “Піноккіо”.
Виховна: виховувати дружне ставлення до іграшок і повагу до висловлювань і вподобань товаришів.
Розвивальна: продовжувати навчати зображувати за допомогою асоціативних символів дієслова, прикметники, назви іграшок та їх місцезнаходження; розвивати образну пам’ять та увагу.
Наочність: книга “Піноккіо”, зображення Піноккіо, носики з картону, коробка з піском “Sandbox”, маленькі іграшки для гри з піском, іграшка папуга, що «розмовляє», печиво муляж в “загадковій коробці” “Mystery Box”, м’які іграшки звірів, малюнки днів тижня з зображенням планет, “килимок”, на якому діти викладають рік (2012), пору року, місяць, день, погоду, заохочувальні призи – кольорові карточки.
Технічні засоби навчання: магнітофон, диск з записом пісень “How are you?”, “Pinocchio”.
Попередня робота: участь дітей і батьків у виготовленні «носиків» з кольорового картону для Піноккіо, ознайомлення з казкою «Піноккіо», вивчення пісень і віршів із теми “ Іграшки”, вивчення днів тижня і застосування їх у висловлюваннях.

Хід заняття
Сюрпризний момент: іграшка папуга, яка прибула до дітей з Австпалії.
Вчитель. Good morning, children! You look well!
Діти. Thank you. So do you.
Вчитель. How are you?
Відповіді дітей. I am OK. /I am great. / I am wonderful. / I am not so good.
Вчитель. А давайте замість фонетичної зарядки зробимо сьогодні музичну розминку і заспіваємо пісеньку “How Are You?”

Пісня “How Are You?”
Hello! (3 times) Hello! (3 times)
How are you? How are you?
I am good! I am tired!
I am great! I am hungry!
I am wonderful! I am not so good!

Вчитель. Розспівались і налаштувались на англійський лад. Адже ми зустрічаємось з вами, щоб вивчати англійську мову. Do you like English?
Відповіді дітей. (Yes, I do. Of course.)
Вчитель. Ви вже звикли, що до наші заняття часто приходять звірята, які бажають вивчати англійську мову. І ось сьогодні на нас чекає новий “гість”. Але спочатку давайте пригадаємо кому ми вже допомогли подружитися з англійською мовою.
Відповіді дітей. ( a shark, a penguin, an African boy Tobby,…)
Вчитель. А давайте спробуємо відгадати, хто сьогодні завітав до нас у гості. Щоб цікавіше було відгадувати, нам допоможе “Sandbox”, в якому заховалось багато маленьких звірят. Серед них є і підказка маленька нашого “гостя”. Ми дістаємо звірятко з “Sandbox” і будемо запитувати Is it a..?
Діти по черзі витягають звірів і задають запитання. За правильно поставлене запитання діти отримують заохочувальні призи. Якщо діти витягують не “гостя”, то вчитель відповідає: No, it is not. Якщо всі діти взяли участь, а “гість” невідгаданий, то вчитель може запропонувати дітям підказки: It can fly. It can talk. Діти продовжують відгадувати, ставлячи запитання. Коли “гість” відгаданий вчитель вчитель запрошує до дітей Polly папугу. Він вітається з дітьми. Діти пропонують йому займатись разом з ними на занятті.
Вчитель. Діти, допоможемо папузі Polly вивчати англійську мову, граючись.
Вчитель. Дітки, поглянемо на наш “килимок” дня. (Додаток 1)
Чи змінилось тут щось сьогодні?
Відповіді дітей. (Yes./ No./ I don’t know.)
Вчитель. Звичайно, і пора року і місяць ті самі, що були вчора, а змінився день.
What day is it today?
Відповіді дітей. It is Monday (Tuesday…) today.
Вчитель звертається до папуги, просячи повторювати дні тижня за ним, діти повторюють разом з папугою Polly.
Вчитель. Ось ми і змінили день на «килимку». А зараз ми з вами розкладемо малюнки днів тижня з зображенням планет і закріпимо разом з Polly дні тижня. Складемо речення з кожним днем тижня і, вимовляючи його, будемо відбивати ритм долонями.
Sunday is a day. Monday is a day…(Додаток 2)
Вчитель. А зараз приберемо малюнки з зображенням робочих днів тижня. Які дні залишились?
Відповіді дітей. (Saturday, Sunday, вихідні)
Вчитель. Залишились в нас тільки вихідні дні. Назвіть їх будь ласка.
Відповіді дітей. Saturday and Sunday.
Вчитель. Діти, і наш Polly теж правильно називає вихідні дні. А що ви любите робити на вихідних разом з батьками?
Відповіді дітей. ( I play bowling. I play hide-and-seek. I sing. I dance.)
Вчитель. А куди ви любите ходити разом з батьками?
Відповіді дітей. ( to the park, to the zoo, to the swimming pool, to the wood, to the cafe…)
Вчитель. А папуга цікавиться “what about a toy shop”?
Відповіді дітей. (Yes, I like a toy shop. / Yes, I like toys…)
Вчитель. Хоча сьогодні і не вихідний і батьки ваші на роботі, ми можемо відвідати наш іграшковий магазин. У ньому безліч цікавих іграшок на любий смак. А поки Юра розкладатиме картинки з зображенням іграшок, Polly пограє з нами в “Freeze game”. (Додаток 3)
Вчитель. Children, look at the parrot! The parrot is happy! А який це “happy”?
Відповіді дітей. Щасливий.
Вчитель. А досі він був сумний. А як англійською буде сумний?
Відповіді дітей. Sad.
Вчитель. На вашу думку, чому він був сумний, а тепер веселий?
Відповіді дітей. The parrot likes to play! The parrot likes children! The parrot likes English! The parrot likes to fly, go, dance…
Вчитель. Мені теж здається, що він почув улюблене слово “Fly!”, а ще діти, він дуже хоче побувати у вашому іграшковому магазині і знайти там нових друзів. Дітки, запросіть Polly до магазину.
Діти.Polly! Let’s go to the toy shop!
Вчитель, показуючи картинки, задає запитання, звертаючи увагу на однину і множину іменників.
Вчитель. What’s this?
Відповіді дітей. It is a kite.
Вчитель. А нам цікаво Where do you buy a kite?
Відповіді дітей. I buy a kite in the shop.
Вчитель. А нам цікаво When do you buy a kite?
Відповіді дітей. I buy a kite on Sunday. (Monday…)
Вчитель. What are these?
Відповіді дітей. They are puzzles.
Вчитель. Well done! Look at the parrot! It is happy again. Як ви думаєте, яка іграшка найбільше сподобалась нашому “гостю”.
Відповіді дітей. a ball, a top,…
Вчитель. Дітки, а яких іграшок в магазині не було, а ви хотіли б придбати?
Відповіді дітей. a toy monkey, a police car, a pistol, a drum…
Вчитель. А чи зустріли ви у нашому магазині вашого улюбленого казкового персонажа « Піноккіо»?
Вчитель. Children, look at Polly! The parrot is surprised. Він, мабуть, не чув про «Піноккіо». Розкажіть йому з якої він казки.
Відповіді дітей. « Піноккіо»
Вчитель. А чи має Піноккіо товариша на Україні?
Відповіді дітей. Yes. Маленькі діти і дорослі – його друзі, адже всі люблять Піноккіо.
Вчитель. Якщо в нашому магазині Піноккіо не було, ми можемо зробити його самі, адже ви постарались з своїми батьками і виготовили красиві носики. Let’s sing a song “Pinocchio”. (Додаток 3)

Пісня “ Pinocchio”
(Make a big circle.)
Everybody in. [Move forward.] Everybody out. [Move back.]
Everybody turn around. [Turn around.] Everybody shout, “Hey!” [Jump up and shout, “Hey!”]
Everybody ready? Here we go. [Put your hands on your hips and sway side to side.]
Let’s do The Pinocchio. [Make a Pinocchio nose by putting two fists in front of your nose, and then make it “grow” by moving one hand forward.]
Right arm! [Hold up your right arm as if it were a puppet’s arm.] [Keep your right arm up as you dance in and out.]

Everybody in. Everybody out.
Everybody turn around. Everybody shout, “Hey!”
Everybody ready? Here we go.
Let’s do The Pinocchio.
Right arm! [Hold up your right arm.]
Left arm! [Hold up your left arm.] [Keep your right and left arms up as you dance in and out.]

Everybody in. Everybody out.
Everybody turn around. Everybody shout, “Hey!”
Everybody ready? Here we go.
Let’s do The Pinocchio.
Right arm! [Hold up your right arm.]
Left arm! [Hold up your left arm.]
Right leg! [Hold up your right leg.] [Keep your right and left arms up and kick your right leg as you dance in and out.]

Everybody in. Everybody out.
Everybody turn around. Everybody shout, “Hey!”
Everybody ready? Here we go.
Let’s do The Pinocchio.
Right arm! [Hold up your right arm.]
Left arm! [Hold up your left arm.]
Right leg! [Kick your right leg.]
Left leg! [Kick your left leg.] [Keep your right and left arms up and kick your legs as you dance in and out.]

Everybody in. Everybody out.
Everybody turn around. Everybody shout, “Hey!”
Everybody ready? Here we go.
Let’s do The Pinocchio.
Right arm! [Hold up your right arm.]
Left arm! [Hold up your left arm.]
Right leg! [Kick your right leg.]
Left leg! [Kick your left leg.]
Chin up! [Nod your head up and down.] [Keep your right and left arms up, kick your legs and nod your head as you dance in and out.]

Everybody in. Everybody out.
Everybody turn around. Everybody shout, “Hey!”
Everybody ready? Here we go.
Let’s do The Pinocchio.
Right arm! [Hold up your right arm.]
Left arm! [Hold up your left arm.]
Right leg! [Kick your right leg.]
Left leg! [Kick your left leg.]
Chin up! [Nod your head up and down.]
Turn around! [Spin.] [Keep your right and left arms up, kick your legs, nod your head and turn around as you dance in and out.]

Everybody in. Everybody out.
Everybody turn around. Everybody shout, “Hey!”
Everybody ready? Here we go.
Let’s do The Pinocchio.
Right arm! [Hold up your right arm.]
Left arm! [Hold up your left arm.]
Right leg! [Kick your right leg.]
Left leg! [Kick your left leg.]
Chin up! [Nod your head up and down.]
Turn around! [Spin.]
Sit down! [Sit down.]
Вчитель. А тепер швиденько одягніть свої носики.Excellent! Real Pinocchios! Кожен отримує заохочувальний приз за прекрасно виконану роботу. But look at the parrot! It is sad. Зверніть увагу наш Polly знову зажурився .Why?
Відповіді дітей. The parrot is tired. The parrot is hungry. The parrot is cold.
Вчитель. Я згідна з вами. А, можливо, наш гість просто заздрить вашим довгим носикам? Адже його дзьобик порівняно з вашими носиками дуже короткий. Давайте скажемо англійською як буде короткий.
Відповіді дітей. Short.
Вчитель. А тепер пригадайте, як англійською буде довгий.
Відповіді дітей. Long.
Вчитель. А щоб папуга не сумував, подаруємо йому свої довгі носики. Діти по одному підходять до папуги і кажуть: “Parrot, take my nose!”
Папуга у відповідь на подарований “носик” каже дітям англійською: “Thank you!”
Вчитель. Ось бачите, дітки, папуга вже виявив бажання говорити англійською і навіть шепоче мені, що і вас хоче чомусь навчити. Адже у вас і у Піноккіо – носики, а у нього – дзьобик. А дзьоб англійською буде “ a beak”. Now you say thank you to a parrot. Адже ви вивчили нове англійське слово.
Діти дякують папузі, а потім повторюють нове слово декілька разів.
Вчитель. Мені здається, що ми впорались із своїм завданням і зацікавили папугу. Він неодмінно ще завітає до нас на заняття і вчитиметься з нами з великим задоволенням. Адже ви вивчаєте англійську залюбки? Do you like English?
Відповіді дітей. Yes, we do.
Вчитель. А тепер папуга підійде до кожного з вас, а ви скажіть йому те слово, яке б ви хотіли, щоб він вивчив і запам’ятав. (Додаток 5)
Вчитель підносить папугу до кожної дитини і папуга відтворює почуте слово (за допомогою записуючого пристрою, вміщеного в папузі).
Вчитель. Я думаю всі задоволені, тож давайте полічимо скільки заохочувальних призів ви отримали за час заняття.
Діти лічать кольорові карточки і по черзі оголошують свої результати.
Відповіді дітей. I have four ( five…)
Вчитель ставить папугу на драбинку.
Вчитель. А тепер в обмін на призи ви постараєтесь добратись до Polly. Ви зможете подолати кожен щабель драбинки, віддавши папузі дві свої карточки. Чим більше призів ви отримали, тим вище ви підніметесь.
Діти по одному підходять до папуги на драбинці і дізнаються на якому щаблі опинились. Polly підбадьорює кожну дитину, вигукуючи: « Good boy (girl)! You are a champion! You are a winner!
Вчитель. Але перед тим, як попрощатись Polly хочe передати вам сюрприз. Він вдячний вам за допомогу і передає подарунок. Look! It’s a box. It’s a mystery box. Ви чуєте там щось калатає. Але що там, ми дізнаємось на наступному занятті. Good bye! See you tomorrow!

Казка “It’s Great to Be Friends”
Мета:
Практична: закріпити лексико-граматичні структури: Who are you?
I am a… Why are you sad? I am afraid of … Take a …! I like a… I don’t like a… Let’s be friends.
Лексичний матеріал:
a mother, a father, a sister, a brother, a baby, a hedgehog, a hare, a squirrel, a goat,
a snake, a fox, an apple, milk, a red (rosy,..) flower, a mushroom, a nut, a cabbage,
a horn, a tail, jump, dance, go, pull, pull out, can, cannot.
Навчальна: ознайомити дітей з персонажами казки; розширювати знання дітей про казку, як літературний жанр, її структурні компоненти ( зачин, розвиток дії, кульмінацію, кінцівку); спонукати дітей інсценувати казку, виразно передавати діалоги дійових осіб; зацікавити дітей казкою і допомогти дітям зрозуміти її; вчити дітей розігрувати героїв, називати їх та визначати характер, вчити висловлювати думку за аналогією, імітувати та відтворювати за зразком, залучаючи образну пам’ять та увагу.
Виховна: виховувати любов до театралізованих вистав, бажання виконувати ролі казкових героїв і розігрувати сюжети казок; виховувати дитячий колектив і інтерес до спілкування та словесної творчості.
Розвивальна: розвивати логічне мислення. Розвивати вміння дітей добирати необхідні атрибути та ігровий матеріал, узгоджувати слова з діями.
Наочність: картинки і ілюстрації до казки; персонажі казки з міні-театру; шапочки-маски героїв казки; іграшкові кольорові квіти; муляжі яблук, грибів, горіхів, капусти, моркви; іграшковий фотоапарат; декорації, атрибути.
Технічні засоби навчання: магнітофон, диск із записом пісень “My Family”, “Say Cheese”.
Попередня робота: самостійний вибір ролей дітьми; розгляд ілюстрацій до казки (особливості поведінки персонажів); створення предметно-ігрового середовища (малювання та опис дійових осіб); слухання аудіозаписів; гра-драматизація казки з пальчиковими персонажами; моделювання костюмів для казкових персонажів; розучування віршів, пісень, лексико-граматичних структур, тренування у діалогічному спілкуванні.

Hedgehog: I am a hedgehog. I am a small hedgehog.
This is my father.
Father hedgehog: I am a father hedgehog. My name is… I am big. I am strong. I have a red apple. I like apples.
Hedgehog: This is my mother.
Mother hedgehog: I am a mother hedgehog. My name is… I am pretty. I have yellow and green apples. I like apples.
Hedgehog: This is my brother.
Brother hedgehog: I am a happy hedgehog. My name is… I live in the wood. I have many friends.
Hedgehog: This is my sister.
Sister hedgehog: My name is … I am two. I am small and not fat. I catch a mouse and a rat.
Hedgehog: This is a baby.
Baby hedgehog: I am tiny. I like milk. I like to lap the milk. My tongue goes out, my tongue goes in when I lap my milk.
All hedgehogs: (pointing to each other)
I am happy, She is happy,
You are happy, We are happy,
He is happy, too. They are happy, too.
(pointing to other animals)

Hedgehog: Let’s sing and play!
All: Let’s.


Song “My Family”
(All hedgehogs hide and a hedgehog is looking for them)
Father (3 times) Brother (3 times) Baby (3 times)
I see you. I see you. I see you.
Mother (3 times) Sister (3 times) Father, mother,
I see you. I see you. Sister, brother Father, let’s dance! Brother, let’s jump! (A baby is crying)
Mother, let’s dance! Sister, let’s jump! Baby! I see you!

Hedgehog: I pick up a flower. I see red, yellow, violet, rosy, orange flowers. (Додаток 6)
I pick up a mushroom. Mummy, take a flower.
Mother: Thank you hedgehog. The flower is beautiful. I smell a flower. The flower is sweet.
Hedgehog: Daddy, take a mushroom.
Father: Thank you, hedgehog. I like a mushroom. I eat a mushroom. The mushroom is tasty. Yummy, yummy, yummy for my tummy.
Hedgehog: Mummy, Daddy, I go for a walk.
Mother: Be a good hedgehog! Good luck!
(A hedgehog is walking and meets a squirrel)
Hedgehog: Hello!
Squirrel: Hello!
Hedgehog: Who are you?
Squirrel: I am a squirrel. Who are you?
Hedgehog: I am a hedgehog. Why are you sad?
Squirrel: I am afraid of the fox.
(A fox is coming up)
Fox: Tasty squirrel. (2 times). I like a squirrel.
Hedgehog: Go away bad fox. Go away bad fox.
Fox: OK. OK. (going away)
Squirrel: Thank you hedgehog.
Hedgehog: Not at all.
Squirrel: Take a nut!
Hedgehog: No! No! No! I don’t like a nut.
Squirrel: I like a nut. I eat a nut. Tasty nut! Good bye! (jumping away)
Hedgehog: Good bye!
(A hedgehog is walking and meets a hare)
Hedgehog: Hello!
Hare: Hello!
Hedgehog: Who are you?
Hare: I am a hare. Who are you?
Hedgehog: I am a hedgehog. Why are you sad?
Hare: I am afraid of the fox.
(A fox is coming up)
Fox: Tasty hare. (2 times). I like a hare.
Hedgehog: Go away bad fox. Go away bad fox.
Fox: OK. OK. (going away)
Hare: Thank you hedgehog.
Hedgehog: Not at all.
Hare: Take a carrot!
Hedgehog: No! No! No! I don’t like a carrot.
Hare: I like a carrot. I eat a carrot. Tasty carrot! Good bye! (hopping away)
Hedgehog: Good bye!
(A hedgehog is walking and meets a goat)
Hedgehog: Hello!
Goat: Hello!
Hedgehog: Who are you?
Goat: I am a goat. Who are you?
Hedgehog: I am a hedgehog. Why are you sad?
Goat: I am afraid of the fox.
(A fox is coming up)
Fox: Tasty goat. (2 times). I like a goat.
Hedgehog: Go away bad fox. Go away bad fox.
Fox: OK. OK. (going away)
Goat: Thank you hedgehog.
Hedgehog: Not at all.
Goat: Take a cabbage!
Hedgehog: No! No! No! I don’t like a cabbage.
Goat: I like a cabbage. I eat a cabbage. Tasty cabbage! Good bye! (going away)
Hedgehog: Good bye!
(A hedgehog is walking and meets a snake)
Hedgehog: Hello!
Snake: Hello!
Hedgehog: Who are you?
Snake: I am a snake. Who are you?
Hedgehog: I am a hedgehog. I like a snake. Tasty snake. I’ll eat you up.
Snake: Hedgehog, please, don’t eat me.
Hedgehog: I am hungry. I’ll catch you. I’ll eat you.
(A hedgehog is approaching the snake and falls down into the deep hole)
Hedgehog: (crying and asking for help)
Help! Help! Help me, please!
Squirrel: (jumping up to the hole) Take my tail. I pull, pull. I cannot.
Hedgehog: (crying and asking for help)
Help! Help! Help me, please!
Hare: (hopping up to the hole) Take my carrot. I pull, pull. I cannot.
Hedgehog: (crying and asking for help)
Help! Help! Help me, please!
Goat: (coming up to the hole) Take my horn. I pull, pull. I cannot.

Hedgehog: (crying and asking for help)
Help! Help! Help me, please!
Snake: (crawling up to the hole) Take my tail. My tail is long. I pull, pull. I pull out a hedgehog.
Hedgehog: Thank you, squirrel! Thank you, hare. Thank you, goat! Thank you, snake! I am sorry, snake. I cannot eat you now. You are my friend.
Fox: (coming up to animals). I am sorry. I am a good fox now. Let’s be friends.
(animals make a circle and recite a poem)

Poem “Let’s Be Friends”
Вгору – up
Вниз – down
Встань – stand up
Сядь – sit down
Дай мені руку – give me your hand
Я твій друг – I am your friend!

Hedgehog: I am happy! I have new friends. Let’s take photos of you and me.
Animals: Let’s.
(singing a song and making different faces. A hedgehog pretends taking pictures)

Song”Say Cheese”
Let’s take a picture, you and me. [Pretend to take a picture, then point to the others and then yourself.]
Look at the camera. 1, 2, 3. [Point to your pretend camera and then count to three with your fingers.]
Let’s take a picture, you and me.
Look at the camera. Say, “Cheese!” [make a big smily face.]
Okay…let’s make a happy face.
Ready?
Cheese! [Everybody moves in close together. Pose with a happy face. Press the button on your pretend camera when you hear the camera sound.]
Let’s take a picture, you and me.
Look at the camera. 1, 2, 3
Let’s take a picture, you and me.
Look at the camera. Say, “Cheese!”
Okay, okay. This time, let’s make a funny face.
Ready? [Everybody poses with a funny face.]
Let’s take a picture, you and me.
Look at the camera. 1, 2, 3
Let’s take a picture, you and me.
Look at the camera. Say, “Cheese!”
Okay, okay. This time, let’s make a scary monster face.
Ready? Grrrrrr… [Everybody poses with a scary face.]
Huh?
Let’s take a picture.
You and me.
1, 2, 3.
Say, “Cheese!” (Додаток 7)


Підсумкове річне заняття для батьків у старшій віковій групі
Мета:
Практична: закріпити лексико-граматичні структури: How are you? Let’s… I have a … I take a.. We have a… Look at…I like to… I talk with… I play with… I can… I put…
Лексичний матеріал:
лексика з тем «Настрій», «Посуд», «Готуємось до свята», « Англійський алфавіт», «Овочі і фрукти», «На фермі», «В зоопарку», «Іграшки», «Кольори», «Граюсь і росту здоровим! (ігри), «Зустріч із феєю».
Навчальна: спонукати до невимушеного діалогічного мовлення, під час якого діти виказують свої прохання, поради – погоджуються (не погоджуються) на пропозиції; відтворення діалогу-зразка з його подальшим варіюванням та створення власних діалогів у аналогічних ситуаціях спілкування, поповнювати активний словник синонімами, що характеризують настрій людини, підтримувати інтерес та позитивне ставлення до внутрішнього світу малюків.
Виховна: виховувати дружне ставлення до товаришів, повагу до їх висловлювань і вподобань; формувати вміння розумно стримувати та контролювати свої емоції; учити дітей радіти за свої позитивні риси і намагатись позбутися негативних.
Розвивальна: продовжувати розвивати пізнавальний інтерес дітей до власного « Я» (індивідуальних уподобань); розвивати в дітей прагнення посісти в колективі певне місце, бути тактовним, дипломатичним, стримувати егоїстичні прояви; учити дітей любити і поважати своїх близьких, цінувати їх прихильне ставлення до себе; формувати культуру спілкування в колі друзів.
Наочність: іграшковий посуд, кольорові кубики і надувні кульки, літери англійського алфавіту, муляжі овочів і фруктів, іграшки, атрибути для спортивних і розважальних ігор, «чарівне» люстерко, корона для Феї.
Технічні засоби навчання: магнітофон, диск із записом пісні “I Can See a Monkey in the Zoo”.
Попередня робота: вивчення пісень, віршів із тем вивчених за рік і застосування їх у висловлюваннях; створення сюжетно-ігрових ситуацій
( запрошення в гості, поведінка під час свята), складання розповідей про себе,закріплення в активному вжитку слова-дії, що передають почуття та настрій.

“A Pretty Girl Who Never Smiles”
Pretty girl: Hello! My name is… I am a girl I am 5. I live in Ukraine. I live in a big house. I have a friend. It is a mirror. I look at the mirror every day. I am pretty, pretty, pretty. But I am sad. I don’t smile.
Child 1: Hello, pretty girl! How are you today?
Pretty girl: Hi! Hi! How are you?
Child1: I am fine, thank you. Hi! Hi! How are you?
Pretty girl: I am bad. I am bad. I am bad.
Child 1: Let’s go to the garden. Let’s plant the turnip.
Pretty girl: No, no, no. I am pretty. My hands are white.
Child 1: Bye. I go to the garden. I have a seed. I plant a seed. I take water. I water the seed. This turnip is small. This turnip is big. This turnip is huge. I pull out the turnip. Hooray! I help my Mummy. I’ll make a salad.
Child 2: Hello, pretty girl! Let’s lay the table! We have a balloon party today.
Pretty girl: No, no, no! I am tired. I am sleepy.
Child2: Bye! I like a balloon party. I put saucers on the table. I put cups on the saucers. I put tea spoons at the saucers. I put a tea pot and sugar basin on the table. I put a big cake and cookies on the table. Hooray! We’ll have a nice party.
Child 3: Hello, pretty girl! You are bored. You don’t play. You don’t sing. You don’t dance. Look at me! I like to read. I like to play. I like to study every day. I like to jump. I like to run and say “hello” to moon and sun.
(Pretty girl ignores the child and goes on looking at the mirror)
Child 4: Pretty girl, help me! I lost my key!
Pretty girl: No, no, no! I must do my hair.
Child 4: Where, where, oh where is my key? Maybe here, maybe there.
Is it under the box? – No, it isn’t.
Is it in the bag? – No, it isn’t.
Is it on the chair? – No, it isn’t.
Oh, it is in my pocket. Hooray! I am happy! I can lock the door. I can go to the balloon party.
Child 5: Pretty girl, let’s study and play. I know English ABC. I know all the letters: big and small, I know them all. Let’s make letter “A” Help me, please.
Pretty girl: No,no,no! I talk with my mirror.
(Child 5 asks other children and they show different letters with the help of their bodies)
Child 5: Hooray! It’s fun! We do exercises and learn the ABC.
Child 6: Hello, Pretty girl! I have a problem. The fruits and the vegetables are mixed. A big basket is for vegetables, a small basket is for fruits. Help me, please.
Pretty girl: No,no,no! I don’t like fruit! I don’t like vegetables.
(Child 6 asks another child to help him or her)
Child 6: I put an apple in the basket.
Child’s friend: I put a carrot in a big basket.
(Child 6 does the same with a pear, a plum a cherry, a berry, a lemon, an orange,
a banana, a nut, a melon, a watermelon, a grapefruit, a pomegranate, a peach,
a mango, a kiwi, grapes).
(Child’s friend does the same with a cabbage, a tomato, a potato, a cucumber, a red pepper, a green pepper, a garlic, an onion, a beat, a cauliflower, a radish, a corn, beans, peas).
Child 6: Thank you friend. Let’s make fruit salad for the balloon party. Children like fruit salad.
Child 7: Hello, Pretty girl! Let’s go to the farm.
Pretty girl: No, no, no. I play with my mirror.
Child 7: I go to the farm. (pointing to the toy farm animals) I see a dog and
a puppy, a cat and a kitten, a pig and a piglet, a duck and a duckling, a goose and a gosling, a cow and a bull, a sheep and a ram, a horse and a foal, a hen and a cock, a goat and a kid. I feed the animals.(Додаток 10)
Child 8: Hello, Pretty girl! Let’s go to the zoo.
Pretty girl: No, no, no. I am afraid of the animals.
Child 8: I go to the zoo. (pointing to the zoo animals) I see a fox, a wolf,
a lion, a tiger, a monkey, a crocodile, a giraffe, a kangaroo, a seal, a penguin,
a squirrel, a hippo, a snake, a parrot, an elephant, a raccoon, a tortoise, an owl,
a hare, a bear and a polar bear.

Song “I Can See a Monkey in the Zoo”
I can see a monkey in the zoo. I can hear a lion in the zoo.
I can see a monkey in the zoo I can hear a lion in the zoo.
I can see a monkey I can hear a lion
I can see a monkey I can hear a lion
I can see a monkey in the zoo. I can hear a lion in the zoo.(A childsays “Grrrrr”)
(A child 8 makes funny faces, pointing to the monkey)

Child 9: Hello, Pretty girl! Let’s play with the bricks.
Pretty girl: No, no, no. I play with my mirror.
Child 9: It is a red brick. It is a yellow brick. It is a blue brick. It is a black brick. It is a green brick. It is a grey brick. It is a rosy brick. It is an orange brick. It is a white brick. It is a violet brick. I’ll make a tower. The tower is high. The tower is nice. (Додаток 8)
Child 10: Hello, Pretty girl! Let’s play with the ball.
Pretty girl: No, no, no. I play with my mirror. (Додаток 9)
Child 10: Friends, let’s play volleyball!
Children: Let’s.
Child 1: I like to play basketball. And you?
Child 2: I like to play football. And you?
Child 3: I like to play tennis. And you?
Child 4: I like to play bowling. And you?
Child 5: I like to play hide-and-seek. And you?
Child 6: I like to play tag. And you?
Child 7: I like to play hopscotch. And you?
Child 8: I like to play hoop-la. And you?
Child 9: I like to play leap frog. And you?

Pretty girl: Good morning pretty lady. Who are you?
Fairy: Good afternoon, dear. I am a fairy. You don’t like boys and girls.
You don’t help boys and girls. You don’t play with boys and girls. You sleep in
the morning. You sleep in the afternoon. You sleep in the evening. Break your mirror!
Altogether: Wake up!
Get up early in the morning, make your bed.
Go quickly to the bathroom, turn on the tap.
Wash your face and wash your body.
Don’t forget to wash your neck. Don’t forget!
Eat some eggs and eat some porridge,
Bread and jam.
After breakfast wash the dishes, don’t forget.
Put on your coat, put on your hat, take a bag.
Don’t forget to kiss your Mummy. Don’t forget!
(Children fly up the balloons, pretty girl tries to catch them and starts laughing).
Pretty girl: It’s fun to jump and run. Thank you friends. I am OK. I am great. I am wonderful.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
12 ⁄ 3 =